Jaime Esparza Rhenals?

Facebook

Twitter

 

на закупівлю безпілотників

Empresario del Chance y los Juegos de Azar en Colombia. > ! Без рубрики  > на закупівлю безпілотників

на закупівлю безпілотників

«агенція Оборонних Закупівель» Вперше Оголосила Закупівлю Дронів У Системі Prozorro Юридична Газета

Планує придбати безпілотні авіаційні комплекси на майже 3 мільярди гривень. Нагадаємо, нещодавно у структурі ЗСУ створили окремий рід сил для безпілотників. 19 грудня президент Володимир Зеленський пообіцяв, що Україна виготовить мільйон дронів у 2024 році. Відтворення та поширення інформації вітається, за умови збереження джерела.

Того ж місяця Кабмін ухвалив постанову, яка дозволяє державі закуповувати дрони Mavic, Autel та Matrice через Prozorro. Матеріали з плашкою PROMOTED та НОВИНИ КОМПАНІЙ є рекламними та публікуються на правах реклами. Редакція може не поділяти погляди, які в них промотуються. «Продовжуємо підтримувати українську армію в боротьбі з російський агресором. Кожна гривня, що надходить у держбюджет у вигляді податків, буде йти на посилення нашої обороноздатності», – запевнив Шмигаль. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.

Це не вся кількість дронів, яку придбали для військових торік. Міністерство цифрової трансформації централізовано купує безпілотники за бюджетні та спеціально призначені для таких потреб благодійні кошти й передає їх на військові частини. Одночасно, військові частини також можуть купувати дрони, і інколи публікують звіти про такі закупівлі  на Prozorro — однак інформація про кількість там здебільшого закрита. Тож у відкритому доступі немає інформації про кількість і вартість ударних дронів, лише частково — про дрони подвійного призначення, до яких і належать широковідомі мавіки та аутелі.

Щонайменше 35% від загальної кількості придбаних безпілотників — FPV дрони. Це квадрокоптери, керовані оператором за допомогою спеціальної гарнітури (окулярів). Вони можуть нести корисне навантаження, при цьому у FPV-дронів немає автопілота і вони літають без GPS.

Полтавський департамент цивільного захисту вирішив, що з нашого боку є нахабством критикувати роботу міської влади та вирішив “провчити” журналістів. Чиновники оголосили тендер з очікуваною вартістю 197 тис. Тобто якщо в Рівному до такої ціни дійшли шляхом торгів, то в Полтаві з такої ціни стартували”, – розповіли в редакції. Очікувана вартість закупівель розрахована на основі ціни від 133 до 198 тисяч гривень за один Mavic залежно від типу дрона. Як повідомляв УНІАН, Україна налагоджує промислове виробництво дронів. Зокрема, урядом була ухвалена постанова, яка  спрямована на прискорення створення та постачання вітчизняних дронів на фронт.

Зокрема підприємство придбало по 500 FPV-дронів у листопаді та грудні. Крім них також були понад a hundred and ten мавіків, більше 80 Autel EVO, щонайменше один комплекс «Валькірія», 4 комплекси «МАРА-2П». Український ринок готовий виробляти більш ніж 1 млн дронів. На придбання безпілотників виділено близько forty Бізнесмен із Запоріжжя пожертвував на Армію дронів 100 млн. грн. млрд грн», – сповістив він. На закупівлю безпілотників для військових Кабінет Міністрів України виділив forty млрд грн. Участь у згаданих закупівлях зможуть узяти всі постачальники, які пройшли кваліфікацію в рамкових угодах на закупівлі безпілотних авіакомплексів Mavic 3Е та Mavic three Thermal.

Всього у системі Prozorro опубліковано 15 відборів на постачання 200 БпАК типу DJI Mavic 3E (всього 3000 штук) та 5 відборів на 200 БпАК типу DJI Mavic 3 Thermal (1000 штук). Бізнес і ринок в Україні уже готові виробляти більше як мільйон дронів. На організацію виробництва уряд виділив близько forty млрд гривень. «Використання Prozorro дозволить нам забезпечити конкуренцію постачальників та отримати найвигідніші ціни в цих закупівлях», – переконана вона. Очікувана вартість розрахована шляхом виведення середньої ціни на основі отриманих комерційних пропозицій.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.